سه شنبه, 24 اسفند 1395 ساعت 14:42

کودکان سرو، رسیدن بهار را در کارگاه نوروزی جشن گرفتند

کارگاه نوروزی، برنامه شاد و مفرحی بود که در واپسین روزهای سال 95 برای کودکان سرو تدارک دیده شده بود. 

این برنامه بخش‌های متنوعی داشت؛ از رنگ کردن تخم مرغ و ساخت کارت پستال و طراحی آنها با مهرهای ساخته‌شده از سیب‌زمینی، گرفته تا بازی‌های گروهی، ساخت کلاژ حاجی فیروز و چیدن سفره هفت‌سین همراه با توضیحات درخصوص فلسفه و پیشینه تاریخی آنها و البته نهار و پذیرایی.

تخم‌مرغ‌های رنگ‌شده، کارت‌‌پستال‌های زیبا و یک جایزه کوچک و کلی خنده و شادی، رهاورد کارگاه نوروزیِ بچه‌های سرو بود تا سال جدید را شادتر از همیشه آغاز کنند.

 

photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo photo

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color