یکشنبه, 22 اسفند 1395 ساعت 09:43

مرحله دوم پایش دندانپزشکی کودکان سرو انجام شد

در ادامه پایش پایان سال دندانپزشکی کودکان تحت‌پوشش کانون، دندان‌های ۱۵ نفر از بچه‌ها، طی هفته گذشته در خانه بهداشت ورامین معاینه شد و پنج نفر از آنها که مشکلات جدی و نیاز به کار تخصصی داشتند روز پنجشنبه، 19 اسفند، به مطب دندانپزشکی در تهران فرستاده شدند. کارهای ترمیمی دندان بچه‌ها در این جلسه انجام و ادامه کارها به جلسه بعد موکول شد.

کارهای تخصصی دندانپزشکی سری سوم و چهارم بچه‌ها در مرکز دندانپزشکی دانشگاه آزاد و با هماهنگی آقای دکتر "میکائیلی" انجام می‌شود.

با سپاس فراوان از ایشان و همکاران محترمشان که کارهای تخصصی دندانپزشکی کودکان سرو را برعهده گرفتند.

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color