یکشنبه, 08 اسفند 1395 ساعت 22:19

آغاز پایش دندانپزشکی کودکان تحت‌پوشش

پایش پایان سال دندانپزشکی کودکان تحت‌پوشش کانون که از هفته گذشته آغاز شده همچنان در حال انجام است.

سری اول کودکان تحت‌پوشش در خانه بهداشت ورامین مورد معاینه دندانپزشکی قرار گرفتند و پنج نفر از آنها که نیاز به انجام کارهای تخصصی‌تر از جمله عصب‌کشی و رفع پوسیدگی دندان داشتند، روز پنجشنبه (سوم اسفند) به مطب دندانپزشکی در تهران فرستاده شدند و قرار شد کارهای ترمیمی دندان‌های آنها طی چند جلسه انجام شود.

پایش دندانپزشکی سری دوم و سوم بچه‌ها نیز تا پایان اسفند انجام خواهد شد.

با سپاس فراوان از آقای دکتر "میکائیلی" که کارهای تخصصی دندانپزشکی کودکان سرو را بر عهده گرفته‌اند.

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color