یکشنبه, 08 اسفند 1395 ساعت 06:00

کمک به درمان سوختگی پدر دو کودک تحت پوشش

مهرماه خانه آقای فعله‌گری، پدر دو کودک تحت پوشش کانون، دچار حریق شد و به طور کامل سوخت.

در این حادثه که بر اثر انفجار کپسول گاز رخ داده بود آقای فعله‌گری توانست بچه‌ها و مادرشان را نجات دهد ولی خودش از آتش در امان نماند و به علت سوختگی شدید در بیمارستان بستری شد. 

با مبلغ اهدایی یکی از حامیان کانون و "بنیاد ضامن آهو"، هزینه بیمارستان این پدر پرداخت شد و از بیمارستان مرخص شد اما کماکان مشکلات عدیده این خانواده ادامه دارد؛ چراکه پدر خانواده که پیش از این به کارگری مشغول بود، بستری است و در حال حاضر قادر به کار کردن نیست.

مادر هم که به خاطر نگهداری از بچه‌های کوچک شرایط کار کردن ندارد. از سوی دیگر هزینه‌های درمان بسیار بالا است و برای مثال او باید هر دو هفته دستکش‌هایی بپوشد تا انگشتانش به هم نچسبد و هزینه دستکش‌ها ۳۵۰ هزار تومان است و این تنها بخش کوچکی از هزینه‌های درمان این پدر دردمند است. 

سپاسگزاریم از آقای "شهرام گرانمایه"، حامی همیشگی کانون و "بنیاد خیریه ضامن آهو".

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color