یکشنبه, 14 آذر 1395 ساعت 08:02

گروه موسیقی "کهن ساز" در حمایت از کانون سرو کنسرت برگزار می کند

سال گذشته گروه موسیقی "کهن ساز" با سرپرستی آقای کامبیز مفتاحی، با اجرای کنسرت "کودکان خورشید" و اهدای کل درآمد حاصل از آن به نفع "طرح خورشید*"، به پیشبرد این طرح کمک بزرگی کردند که درمان کامل و بازگشت به تحصیل نگار، یکی از نتایج خوب این اقدامِ  زیبا بود.

امسال نیز این گروه پر مهر به یاری کانون آمده‌ تا با اجرای کنسرت "بوم و بر" در حمایت ازطرح آموزشِ کانون، پشتوانه‌ای مالی برای اجرای این طرح فراهم کند، تا ما بتوانیم گام‌های موثرتری در بازگشت به تحصیل کودکانِ کار، جلوگیری از ترک تحصیل کودکانِ در شرایطِ بحران و ارائه آموزش‌های فرهنگی و مهارت‌های زندگی به کودکان نیازمند برداریم.

امیدواریم با مشارکت و حضور گرم خودتان ما را در اجرای این برنامه همراهی کنید.

کنسرت موسیقی "بوم و بر" کاری از گروه موسیقی "کهن ساز"

جمعه ۱۹ آذر ۹۵. ساعت ۱۹

تالار ایوان شمس

لطفا برای هماهنگی جهت رزرو و خرید بلیط "با تخفیف ویژه کانون سرو" با ما در تماس باشید:

- بهار خسور

۰۹۳۶۷۱۰۴۲۰۸

https://t.me/BaharKhosour

- علی رستگار  

۰۹۱۲۵۸۰۹۸۴۵

https://t.me/ali_rastgar_a

- پیام صبا 

۰۹۱۲۲۰۳۳۲۰۴

https://t.me/Payamsaba95

لازم به توضیح است خرید بلیط از طریق سایت iranconcert.com با قیمت ۶۵ هزار تومان امکانپذیر است اما می‌توانید این بلیط را از طریق کانون سرو، به قیمت ۳۵ هزار تومان و به روش ذکر شده تهیه کنید. 

به دلیل محدودیت ظرفیت لطفا زودتر هماهنگ فرمایید.

*طرح خورشید: طرح حمایت و درمان کودکان مبتلا به اعتیاد

 

photo photo

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color