شنبه, 20 آذر 1395 ساعت 21:27

برگزاری کنسرت "بوم و بر" در حمایت از کودکان سرو

کنسرت "بوم و بر" کاری از گروه موسیقی "کهن ساز" به سرپرستی آقای کامبیز مفتاحی، جمعه، ۱۹ آذر در تالار ایوان شمس اجرا شد و بخشی از درآمد آن به کانون سرو اختصاص یافت.

امسال نیز گروه کهن ساز همچون سال گذشته به یاری کانون آمدند و این بار با  حمایت از "طرح آموزش"ِ کانون، پشتوان‌ای مالی برای اجرای این طرح فراهم کردند تا ما بتوانیمگام‌های موثرتری در بازگشت به تحصیل کودکانِ کار، جلوگیری از ترک تحصیل کودکانِ در شرایطِ بحران و ارائه آموزش‌های فرهنگی و مهارت های زندگی به کودکان نیازمند برداریم.

از لطف این دوستان پر مهر(به خصوص جناب آقای مهندس مفتاحی) بسیار سپاسگزاریم.

photo

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color