چهارشنبه, 01 دی 1395 ساعت 17:56

یلدای بانشاط کودکان کانون سرو

وقتی گروه هنری «استار» قبول کردند که برنامه‌ای رایگان برای بچه‌های کانون سرو اجرا کنند فرصت را غنیمت دانستیم تا  برای شب یلدا جشنی در دفتر تدارک ببینیم.

خوشبختانه همه چیز خوب پیش رفت و جشن بسیار شادی همراه با اجرای موزیک زنده و برنامه شعبده بازی و مسابقه برگزار شد. 

جشنی که قرار بود یک ساعت به طول بیانجامد به دلیل شادی و هیجان بچه‌ها و همکاری گروه هنری «استار» سه ساعت طول کشید.

در آخر برنامه در آتلیه کوچکی که در یکی از اتاق‌ها تدارک دیده شده بود از تک‌تک بچه‌ها عکس‌های تکی گرفته شد تا پس از چاپ به آنها داده شود؛ عکس‌هایی که شاید تنها عکس‌های ماندگار خاطرات کودکیشان باشد.

بسته‌ای آجیل، تعدادی شکلات، یک انار و یک عروسک سر مدادی هم سهم هر کودک بود که شادی جشن را با خود به خانه ببرد.

جای تک‌تک شما عزیزانی که مستقیم و غیرمستقیم با حمایت‌های خود امکان فعالیت‌های ما را فراهم می‌کنید در این جشن خالی بود تا با دیدن خنده و جیغ و رقص و شادی بچه‌ها شیرین‌ترین یلدا را تجربه کنید.

از خانم شیدا معدنی‌پور که کار پر زحمت عکاسی را برعهده داشتند و همچنین از همراهی دلچسب گروه هنری «استار» با اجرای آقای خوش‌بیان و آقای حسینی بسیار سپاسگزاریم.

photo

photo photo photo photo photo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color