سه شنبه, 12 بهمن 1395 ساعت 04:05

پایان انتظار "علی اصغر"

پس از دو سال انتظار، علی‌اصغر صاحب پروتز نو می‌شود.

علی‌اصغر، 10 ساله، یکی از مددجویان کانون سرو است که در سن سه سالگی یک پای خود را از دست داده‌است. 

علی اصغر در سن رشد قرار دارد و  برای جلوگیری از  آسیب به ناحیه لگن بایسی هر دو سال یک‌بار پروتز پایش عوض شود ولی دو سال است که به علت مشکلات مالی خانواده، خرید پروتز عقب افتاده است. 

خوشبختانه با همکاری اعضای «بنیاد ضامن آهو» به‌ویژه سرکار خانم دکتر باغبان، مبلغ 2 میلیون تومان از کل هزینه 5 میلیون تومانی خرید پروتز تأمین و سفارش تهیه آن به هلال احمر داده شده است. 

امید است با کمک بهزیستی و دیگر نیکوکاران حامی کانون سرو، مابقی مبلغ مورد نظر نیز تأمین شود.

 

 photo

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color