سه شنبه, 30 شهریور 1395 ساعت 20:34

برگزاری "کارگاه شادی و خنده" در واپسین روزهای تابستان

روز پنج شنبه 25 شهریور آخرین کارگاه کلاس‌های تابستانی کانون سرو با عنوان "کارگاه شادی و خنده" با حضور سرکار خانم سنایی در محل کانون برگزار شد.

 در این کارگاه، کودکان فعالیت‌های تمرکزی ذهنی و جسمی را همزمان تمرین کردند و در محیطی شاد به تمرین خنده و ابراز شادمانی در شرایط مختلف پرداختند. 

 در طول کارگاه با موز، آب میوه و کیک از بچه‌ها پذیرایی و در پایان نیز هدایایی ازجمله پازل و تابلوی رنگ‌آمیزی به کودکان شرکت‌کننده داده شد.

 از همراهی و حضور سرکار خانم سنایی، خواهر و دختر گرامیشان برای برگزاری این برنامه سپاسگزاریم.

 

photo photo photo

 

 

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color