یکشنبه, 28 شهریور 1395 ساعت 06:33

گزارش طرح "فردای روشن"

مبلغ ماهانه‌ی بیمه‌ی شهریور ماه برای ۱۷ کودک تحت پوشش کانون سرو پرداخت شد.

لازم به توضيح است کودکانی که در کانون، حامی مستقیم دارند و یا تحت حمایت "طرح باران" هستند، زیر پوشش این بیمه قرار گرفته‌اند و به همین منظور ماهانه مبلغ ۵۰ هزار تومان توسط حامی برای بیمه این کودکان پرداخت می‌شود.

کودکانی که تحت حمایت ما هستند و هزینه‌های آنان در طول زمان تحصیل پرداخت می‌شود همواره نگران آینده و ادامه زندگی بعد از فراغت از تحصیل هستند. در آن زمان پس‌اندازی که در طرح فردای روشن توسط این بیمه برایشان مهیا شده، هم در زمان بحران و بعضی بیماری‌های خاص به کمک آنها می‌آید و هم می‌تواند یکجا به عنوان سرمایه کار یا شهریه دانشگاه، آینده‌ای روشن برایشان به ارمغان آورد.

 

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color