دوشنبه, 04 مرداد 1395 ساعت 16:58

عمل آنژیوگرافی قلب نازنین ۶ ساله انجام شد

هفته‌ی گذشته عمل آنژیوگرافی جهت ترمیم سوراخ قلب نازنین ۶ ساله، با دستگاه مخصوصی که از آلمان آورده شده بود، در بیمارستان مفید تهران انجام شد.

این عمل برای چهارمین بار است که روی قلب نازنین انجام می‌گیرد و در صورتی که این بار هم مانند دفعات قبل نتیجه‌بخش نباشد لازم به انجام عمل قلب باز است که امیدواریم با توکل به خدا و دعای عزیزان، اینگونه نشود.

از حامی بزرگوار خانواده نازنین (که تمایل ندارند نامشان ذکر شود) یک دنیا سپاسگزاریم که بزرگوارانه نه تنها برای خانواده نازنین مسکن مناسبی تهیه کردند، بلکه تمام هزینه‌های درمان و عمل او را به عهده دارند و در این شرایط سخت، نگرانی‌های مالی خانواده را برطرف کرده‌اند.

برای ایشان سلامتی و شادیِ پایدار و برای نازنین سلامتی، آرزو می‌کنیم.

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color