سه شنبه, 05 مرداد 1395 ساعت 06:26

برگزاری برنامه مولودی‌خوانی برای مادران و کودکان کانون

هفته‌ی گذشته برنامه‌ی شاد مولودی‌خوانی توسط خانم لیلا داداشی با حضور کودکان و مادران در دفتر کانون برگزار شد.

 این برنامه که قرار بود زودتر و همزمان با روزهای جشن تولد امام رضا(ع) اجرا شود به دلیل برنامه کلاس‌های آموزشی که در دفتر برقرار است با چندین روز تأخیر برگزار شد. (به دلیل حساسیت برنامه‌های آموزشی بچه‌ها به ویژه در طرح آموزشی تابستان، امکان تعطیلی و جابجایی کلاس‌ها مقدور نبود) 

 بسیار سپاسگزاریم از خانم داداشی عزیز که زحمت اجرای برنامه مولودی و تهیه شیرینی و پسته را برای پذیرایی کودکان و مادران به عهده داشتند و بعداز ظهر شاد و خاطره‌انگیزی را برای بچه ها رقم زدند.

 

 

photo

 

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color