جمعه, 18 تیر 1395 ساعت 01:23

اردوی تابستانه کودکان کانون آغاز شد

اردوی کودکان شاد به همت و با هماهنگی "مؤسسه تعالی"، از روز دوشنبه، چهاردهم مرداد آغاز شده است و تا روز جمعه، هجدهم مرداد ادامه خواهد داشت.

در این اردو، به روال سال گذشته، کودکان تحت پوشش کانون سرو امید آفتاب نیز به همراه دو نفر راهنما و برخی مادران حضور دارند.

در اردوی کودکان شاد، کارگاه‌های مختلفی برای کودکان و مادران برگزار می‌شود؛ برای کودکان کارگاه‌ها و بازی‌هایی از قبیل: کاردستی با مواد بازیافتی، قصه‌گویی، حفاری باستان‌شناسی، دسرسازی، مسابقه دو با گونی، ساخت دستبند، فوتبال، آب بازی با بطری و برای مادران کارگاه های آموزشی، روانشناسی و مشاوره برگزار می‌شود.

از مدیریت "مؤسسه تعالی" بسیار سپاسگزاریم که امسال نیز از کودکان ما برای شرکت در اردو دعوت کردند.

همچنین سپاسگزاریم از خانم‌ها "بهار خسور" و "پرستو صالحی" که کار پر زحمت همراهی و مراقبت از کودکان را طی این پنج روز برعهده داشتند. 

 

photo photo

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color