جمعه, 14 خرداد 1395 ساعت 15:18

گزارش روند برگزاری اردوی آموزشی آماده سازی امتحانات

از دهم تا پایان اردیبهشت ماه 95، اردوی سه هفته‌ای دوره فشرده دروس و آمادگی امتحانات، برای بچه‌های کلاس های اول تا ششم در محل ساختمان کانون سرو برگزار شد.

در روزهای برگزاری اردو، بیست و سه دانش آموز از ساعت 9 صبح تا 5 عصر در کلاس‌ها شرکت کردند و 15 داوطلب به کمک ما آمدند و به ‌بچه‌ها درس دادند تا این سه هفته به خوبی برگزار شود.

در طول روز با صبحانه، میان وعده، ناهار و عصرانه از بچه‌ها پذیرایی کردیم. برای پختن غذا از مادران بچه‌ها کمک گرفتیم و از امکانات محدود آشپزخانه ساختمان جدید استفاده کردیم تا بتوانیم غذایی سالم و کم هزینه با مواد اولیه بهتر تهیه کنیم.

همچنین در این چند روز کتاب‌های کمک درسی و لوازم تحریری که از طرف دو نفر از یاوران کانون در اختیارمان قرار گرفته بود، به کودکان اهدا شد. 

با وجود زمان و امکانات محدودمان نتایج نسبتاً خوبی از این اردو گرفتیم و طبق گفته چند نفر از معلمان، بچه‌های حاضر در اردو پیشرفت قابل توجهی در وضعیت درسی‌شان پدید آمده است.

خرسندیم که در این فرصت کوتاه با دوستان جدیدی آشنا شدیم و روزهای پر خاظره‌ای را با بچه‌ها گذراندیم.

از همراهی تمامی دوستان تشکر می‌کنیم و نیک می‌دانیم که هیچ یک از این برنامه‌ها بدون حمایت تک‌تک شما عزیزان اجرایی نبوده و نیست. 

 

photo photo photo

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color