یکشنبه, 25 بهمن 1394 ساعت 16:22

خانه جدید کانون تهیه شد

بالاخره بعد از مدتی نسبتاً طولانی و اتفاقات مختلف و عجیبی که بر سر راه پیدا کردن مکان مناسبی برای خانه سرو پشت سر گذاشتیم، با کمک و حمایت های بی دریغ بسیاری از دوستان، توانستیم خانه نقلی و باصفایی را در یکی از محله های خوب ورامین تهیه کنیم.

این خانه که دو اتاق خواب و یک سالن و حیاطی کوچک و باصفا دارد را به مبلغ بیست و سه میلیون تومان رهن و چهارصد هزار تومان اجاره ماهانه، قولنامه کردیم.

دیروز وسایل دفتر جابه جا شد و از هفته آینده کار نقاشی و تعمیرات داخلی انجام خواهد شد.

قصد داریم آشپزخانه را هم به اتاق تبدیل کنیم تا بتوانیم فضای بیشتری برای طرح آموزش بچه ها در اختیار داشته باشیم. 

در هفته آینده مقداری وسایل دست دوم از جمله کامپیوتر، پرینتر و کمد نیز برای تجهیز دفتر تهیه خواهیم کرد.

بی نهایت سپاسگزاریم از عزیزانی که با حمایت های مادی و معنوی خود امکان تهیه این خانه را برای ما فراهم کردند.

- آقای «سلطانیان» که با بزرگواری و سعه صدر، حدود سه سال دفتری را به رایگان در اختیارمان گذاشتند و همچون پدر، راهنما و همراهمان بودند تا زمانی که توانستیم روی پای خود بایستیم و مستقل شویم.

- دوستان عزیزی که دلسوزانه در تأمین مبلغ اجاره خانه سرو یاریمان کردند: آقایان: «طالبی»، «خدابخشی»، «آزادمرد»، مهندس «مرادی‌پور»، «مسعود گرانمایه»، «مهران حیدرخانی»، «سعید زمانی»، «بابک محمدی»، «ع.باقری»، مهندس «نوری»، دکتر «طباطبایی»، دکتر «لایق» و همسرشان خانم «مهدیخانی» و خانم‌ها: «لاله تفقدی»، «فریبا تفقدی»، «حمیدی زاده»، «پورمند»، «محمودیان»، «شریف»، «درخشان»، «مرجان محمدی»، «مرجان صفری»، «سحر بوذری»، «زهره طراوتی»، «آزاده لطیفی»، «فاطمه یزدانمهر»، «مینو رشیدالاسلامی» و دیگر دوستانی که متاسفأنه یا نامشان را نمی‌دانیم و یا سهواً ذکر نامشان از قلم افتاده است.

همچنین سپاس از همه عزیرانی که در جستجو و دیگر مراحل تهیه و قولنامه خانه سرو، هریک به طریقی راهنما، همراه و یاور ما بودند: آقایان: «مرتضی فخاری»، «تاجیک»، «نعیمی»، «آزادبخش»، «رحمانی» و خانم‌ها: «داوودی»، «نادری نسب»، «بهار خسور»، « پرستو صالحی» و «رضایی».

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color