چهارشنبه, 16 دی 1394 ساعت 18:22

به یاری همراهان کانون، اولین دوره فیزیوتراپی "محدثه" انجام شد

اولین دوره فیزیوتراپی "محدثه" به اتمام رسيد و پدرش با خوشحالی خبر داد که دستش خیلی بهتر شده  است.

محدثه" در ماه بهمن نیز توسط دکتر متخصص معاینه و چنانچه لازم باشد دوره دوم فیزیوتراپی شروع می‌شود".

"محدثه" دختر ده ساله‌ای است که در نوزادي به علت تشنج، شنوایی‌اش را از دست داده و حركت دستانش نیز با مشکل مواجه شده است. پدرش یک کارگر ساده است و نتوانسته از پس هزینه درمان او بر بياید. محدثه پارسال به کانون معرفی شد و آن زمان پدرش خیلی ناراحت و معتقد بود که محدثه قربانی ناتوانی مالی او شده است؛ چراکه به علت عدم توانایی مالی، عمل کاشت حلزون روی گوش او انجام نشده است. 

با کمک آقای دکتر "فاضلی‌منش" خیلی زود محدثه توسط متخصص گوش و حلق و بینی معاینه شد و در بیمارستان هم شرایطش بررسی شد؛ اما متأسفانه پزشکان گفتند که دیر شده و دیگر، انجام عمل کاشت حلزون و بازگشت شنوایی محدثه، امکان‌پذیر نیست. 

از آن زمان فقط توانستیم هزینه ثبت‌نام او در مدرسه ناشنوایان و فیزیوتراپی دست‌اش را بپردازیم.

حالا که به یاری همراهان و همدلان کانون، پدرش توانسته محدثه را به فيزيوتراپي ببرد، خیلی خوشحال است و بار عذاب وجدانش از این‌که نتوانسته برای محدثه کاری انجام بدهد، سبک‌تر شده است. 

با سپاس از حامیان عزیز و جناب آقای دکتر "فاضلی منش".

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color