سه شنبه, 26 خرداد 1394 ساعت 08:49

گزارش كنسرت "كودكان خورشيد"

کنسرت موسیقی "کودکان خورشید" در تاریخ 94/3/21 با حضور پر شور دوستان برگزار شد.

جمع درآمد حاصل از فروش بليط‌های اين كنسرت مبلغ 6.875.000 تومان است که پس از كسر هزينه‌ها، مبلغ 4.045.000 تومان جهت كمك به طرح كودكان خورشيد اختصاص يافت.

:جمع درآمد: 6،875،000 تومان شامل
- مبلغ بلیط های خریداری شده: 152 عدد معادل 5،775،000 تومان
- مبلغ خریدهای بدون صندلی: 1،100،000 تومان

هزینه‌های اجرا 2،830،000 تومان شامل اجاره سالن، سیستم صوتی، چاپ پوستر، بنر، چاپ بلیط و
در نهایت مبلغ 4،045،000 تومان باقیمانده، به طرح کودکان خورشید اختصاص یافت.

قدردانی ویژه از گروه "نوبانگ کهن ساز" و به ویژه آقای مهندس "مفتاحی" عزیز، که حاصل زحمات چندین ماهه خود را بزرگوارانه به کودکان سرو تقدیم کردند.
همچنین سپاس از دوستانی که با محبت خود ما را در اجرای این برنامه یاری کردند: خانم "حمیدی" (طراحی پوستر)، آقای "رستگار"، خانم‌ها "مهدیخانی"، "بیدمشکی"، "شریف"، "درخشان"، "ابراهیمی" و آقای "ابراهیمی".

و نیز سپاسی خاص تقدیم آقای دکتر "فاضلی‌منش" و همکاران‌شان و خانم "مهدیخانی" که در طرح خورشید حامی اصلی ما هستند.
و در پایان سپاسگزاریم از تک‌تک عزیزانی که با حضور پرمهرشان در شب اجرا ما را دلگرم کردند و دیگر دوستانی که حضور نداشتند اما محبت‌شان را به کودکان سرو نثار کردند و لطف‌شان همراه ما بود.

 

photo photo photo photo

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color