دوشنبه, 11 خرداد 1394 ساعت 07:19

کنسرت "کودکان خورشید" برگزارمی‌شود

 کنسرت موسیقی سنتی "کودکان خورشید" در حمایت از طرح "درمان و بازگشت به تحصیل کودکان مبتلا به اعتیاد" کانون سرو، در روز پنجشنبه، در سالن آمفی تئاتر بیمارستان آتیه اجرا خواهد شد.

این برنامه به همت گروه موسیقی "نوبانگ کهن‌ساز" برگزار می‌شود و تمامی درآمد حاصل از آن به طرح "خورشید" کانون سرو اختصاص می‌یابد.

این طرح شامل درمان اعتیاد طولانی‌مدت و عوارض جسمی و روحی ناشی از آن در کودکان، آموزش، بازگشت به تحصیل و حمایت مستمر از آنان است.

 

photo

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color